Години роботи  10:00 - 18:00
  info@seoinar.com.ua

Відгуки про студію SEOinar

Завдяки участі фахівців SEOinar у всіх без винятку інноваціях, творчому підходу до процесу нововведень та дослідження результатів, постійному моніторингу реагування відвідувачів на ті чи інші експерименти, нашій друкарні вдалося за короткий термін досягти чудових результатів.
Попова Тетяна - loveprint.com.ua
Використовуючи рекомендації та послуги SEOinar, сьогодні наш сайт має високу відвідуваність, що впливає на кількість клієнтів. Я рекомендую студію просування SEOinar як відповідального партнера у просуванні інтернет-сайтів.
Чекмез Юрій - kompanion.biz
Виробнича компанія ТОВ "АМО1" дякує студії просування SEOinar за відповідальний підхід у роботі зі створення сайту, розробці структури сайту на підставі підібраного семантичного ядра та проведення внутрішньої оптимізації сайту. Після просування сайту АМО1 з'явилася величезна кількість великих та середніх замовників з металообробки та виготовлення різних металевих виробів: шестерень, муфт, шнеків, валів та ін. Продовжуватимемо працювати зі студією надалі.
Дробот Олександр - amo1.com.ua
Компанія Білюкс дякує SEO-студії SEOinar за якісний SEO-аудит сайту та внутрішню оптимізацію сайту. В результаті чого сайт став краще ранжуватися в пошуку Google, і дуже порадувало те, що з'явилися швидкі посилання на популярні сторінки сайту.
Литвинов Олег - bilux.ua
Команда SEOinar чудово попрацювала над нашим сайтом і ми повністю задоволені результатами розкручування. Ми дякуємо та сподіваємося на співпрацю з подальшої підтримки сайту.
Скиданів Микола - kftr.com.ua
Харківська філія ПП "ПрофМет" дякує студії SEOinar за якісний SEO-аудит сайту, підбір семантичного ядра та внутрішню оптимізацію сайту. Протягом 4-х місяців проводилося просування сайту Profmet.kh.ua по Харкову, що призвело до збільшення трафіку на сайт і як наслідок збільшення клієнтів. Продовжуємо працювати зі студією та рухатися у ТОП!
Субріс Володимир - profmet4.com.ua

Замовити просування сайту