Години роботи  10:00 - 18:00
  info@seoinar.com.ua
Конференція 8P в Одесі

Конференція 8P 2022: кейси, фішки, трешпаті та не тільки

У 2022 році в Одесі відбудеться конференція 8P:Business. Digital. Online-Marketing.

Трохи про те, що чекатиме учасників у 2022

  • 5 потоків: Business, Digital, SEO, Affiliate, Online Ads & Analytics.
  • 2 локації - купуючи один квиток, будуть доступні відразу 2 конференції.
  • 1500+ гостей – найкращі учасники за всі 10 років.
  • 40+ спікерів - збір улюблених доповідачів за всі 10 років.
  • EXPO-зона з представниками великих гравців ринку.
  • Вишенька на торті - найзапальніша Trash Afterparty.

Хто буде на конференції 8P

Учасники зазначають, що конференція 8P відрізняється від інших своєю неформальністю. Тут не зустрінеш нудних доповідачів в офіційному дрес-коді, не почуєш канцеляризми і не побачиш складні та незрозумілі схеми на екрані сцени. На 8P усі свої і давно на «ти». А у перервах між доповідями у кожного учасника є можливість зустріти однодумців та мати корисні контакти.

Щорічно на конференцію з'їжджаються не лише жителі України, а й представники інших країн. Безліч іноземних учасників та спікерів розбавляють конференцію та обмінюються кейсами міжнародного масштабу.

Кому корисна конференція 8P

8P буде корисною не тільки для вузького кола фахівців (SEO, SMM, PPC, аналітикам і т. д.), а й власникам бізнесу, які хочуть збудувати всередині компанії власний відділ маркетингу. Не менш корисною є конференція і для тих, хто працює з фрілансерами — для того, щоб розуміти, як будувати ефективну комунікацію зі співробітниками та збільшити зростання прибутку компанії.

За традицією, невід'ємною частиною конференції є Trash Afterparty, найгірша вечірка року, як жартома називають її між собою організатори. За їхніми словами, є навіть такі учасники, які купують квиток лише заради того, щоби прийти на дискотеку. І не дивно, адже зазвичай галаслива вечірка не закінчується раніше 6-ї ранку наступного дня.