Години роботи  10:00 - 18:00
  info@seoinar.com.ua
Конференція Digital Boost 2023

Конференція Digital Boost

Digital Boost — безкоштовна онлайн-конференція для тих, хто хоче зробити перший крок у цифровий світ

Інтернет-маркетинг в Україні пройшов значний шлях розвитку протягом останніх кількох років. Компанії усвідомлюють його вплив на залучення клієнтів, підвищення продажів і підтримку брендів. Спостерігається зростання обсягів інтернет-реклами, використання нових маркетингових стратегій та залучення професіоналів у цій сфері.

Багато людей хочуть змінити свою професію на більш актуальну та затребувану, мати стабільний дохід, працювати з клієнтами та компаніями з усього світу та з будь-якого місця, що відкриває безліч можливостей для розвитку. Але як зробити перший крок, у якому напрямку рухатися і чи це дійсно ваше?

27 липня 2023 року відбудеться конференція Digital Boost — онлайн конференція від Академії інтернет-маркетингу WebPromoExperts, на якій ви знайдете відповіді на хвилюючі вас питання від супер досвідчених фахівців, котрі пройшли шлях “з нуля”, та стали топовими спеціалістами у своїй сфері. Вони працювали з такими відомими компаніями: Gulliver, Work.ua, Leroy Merlin, Альфа-Банк, ДТЕК, Gold.ua, METRO, Укртелеком, Auchan, Укрсиббанк, Coral Travel та інші.

На конференції ви дізнаєтеся

  • Наскільки актуальна професія з інтернет-маркетингу?
  • Який напрямок підійде саме вам?
  • Кого зараз шукають на ринку та яка зарплатня?
  • Що треба знати новачку, щоб знайти роботу мрії?
  • Як підготуватися до своєї першої співбесіди?

Після конференції кожний глядач отримає безкоштовний запис та презентацію, сертифікат про участь у заході, подарунки від партнерів.

Реєструйтеся прямо зараз, та почніть разом з нами робити перші кроки до успіху!