Години роботи  10:00 - 18:00
  info@seoinar.com.ua
iForum 2023 у Києві

Конференція iForum 2023

Де відбудеться конференція iForum 2023?

10 серпня 2023 року на МВЦ у Києві за адресою Броварський проспект, 15 відбудеться iForum - найбільша ІТ-конференція України та Східної Європи.

Захід пройде в одному павільйоні, де є укриття, і відповідно кількість учасників обмежена орієнтовно до 5 тисяч людей.

iForum-2023 пройде за такими напрямками

На iForum-2023 з’являться три нові напрями, що відображають запит суспільства на злободенні теми сьогодення: Military Tech, АІ та Україна Майбутнього.

Military Tech сфокусується на трендах розвитку воєнних технологічних рішень в Україні. Тут зберуться розробники, стартапи і виробники. Будуть також представники Мінцифри та Міністерства з питань стратегічної промисловості. Напрям зосередиться на БПЛА та узгодженні дій розробників, вирішенні актуальних проблем та можливостей серійного виробництва.

АІ збере експертів у проривній темі, якою з минулого року захопився увесь світ: штучний інтелект (ШІ) та його місце в людському житті. Спектр питань до розгляду величезний: від етики й естетики до економіки та філософії. Чим живе зараз модна галузь? У якому стані розвитку і використання знаходяться розробки ШІ, як впливають на життя сьогодні, та які прогнози щодо майбутніх трансформацій?

Україна Майбутнього. Маємо змогу привернути увагу до проблем відродження, з якими стикнеться країна внаслідок повномасштабної війни. Як за допомогою технологій ми зможемо загоїти рани, нанесені Україні. У фокусі – економіка, технології, інфраструктура, бізнес, людські ресурси, освіта тощо.

Окрім нових напрямів, на iForum-2023 буде ще п’ять вже традиційних, усього – вісім

  • Реклама і просування та E-commerce.
  • Блокчейн та Digital Fun.
  • Стартапи та AI.
  • Military Tech та Україна Майбутнього.

Експозиція «Місто майбутнього» цього року буде присвячена розробкам у галузі MilTech українських технологічних проектів для воєнних потреб.

Традиційна виставкова експозона компаній-лідерів ринку з власними продуктами і сервісами зазнає змін, пов’язаних насамперед з розміром локації.

Місія iForum 2023

Місія iForum-2023 – об’єднати потенціал найактивніших та дієвих українців сьогодні, коли на кону не просто розвиток, а перемога у війні та, власне, існування нашої країни.

Вартість відвідання iForum - одна з найдемократичніших серед бізнес-подій. Військовослужбовці зможуть отримати квиток безкоштовно за наявності відповідних документів.

Промокод SEOinar-23 на знижку -10%

Цьогоріч формат конференції буде адаптовано до реалій воєнного часу. У рамках iForum залишається експозиція «Місто Майбутнього», яка буде присвячена розробкам у сфері MilTech українських технологічних проектів військового призначення, та виставкова експозона сучасного середовища високих технологій з лідерами ринку.